U bent hier: Home » Individuele dagtochten » Twee dagen Düsseldorf

Twee dagen Düsseldorf

Düsseldorf: DE winkelstad van Duitsland!

Programma

Luxueuze straten sieren het straatbeeld, zoals de Königsallee. Deze straat is één van de chicste winkelstraten in Europa en biedt met zijn indrukwekkende boulevard en elegante etalages met dure merken genoeg om te zien. Iets betaalbaarder is de Schadowstrasse. Verder is de Medienhafen een bezoekje waard: één van de hipste plekken in de stad. Wandel langs de rand van het centrum en beleef de bonte mix van historische elementen en moderne architectuur. De scheve torens van het futuristische gebouw Der Neuer Zollhoff zijn hier een goed voorbeeld van. Bewonder de asymmetrische aspecten en de aflopende vloeren, terwijl u over de Rijn uitkijkt. Ga voor de echte Duitse sfeer naar een gezellig Brauhaus voor lokale gerechten én het traditionele Altbier.
Bent u in de kerstperiode in Düsseldorf? Dan mag een bezoekje aan de kerstmarkt niet ontbreken. Op verschillende pleinen zijn de 230 kramen te vinden in een sprookjesachtige setting, vanaf eind november tot aan kerstmis.

1e dag
Vroeg in de morgen vertrek vanaf de gewenste opstapplaats(en) in Zeeland; rechtstreekse rit naar Düsseldorf. Bezoek op eigen gelegenheid aan het centrum. Later op de dag inchecken bij het hotel.
Tip excursies ( niet inbegrepen ):
- Brouwerijtour: wandeling met gids langs vier kleine brouwerijen, incl. proeven!
- Boottocht op de Rijn
- Stadswandeling met gids
2e dag
Na het ontbijt en uitchecken heeft u tot het einde van de middag de tijd om de stad verder te verkennen. Dat kan uiteraard ook met een leuke excursie uit de lijst! Op bepaalde zondagen zijn de winkels geopend en vanaf eind november is er kerstmarkt. Thuiskomst 20.00 - 21.00 uur.
 

Inclusief

  • Vervoer per luxe touringcar
  • Deskundige chauffeur/reisleider
  • 1 overnachting in middenklasse hotel, o.b.v. gedeelde 2-pers.kamer inclusief ontbijt

Opstapschema